fbpx

Miks kasutada mäekristalli gua sha massaažis?

Mäekristall on tuntud oma mitmete heade omaduste poolest ning seda peetakse üheks kõige võimsamaks ja mitmekülgsemaks kristalliks.

Energeetiline puhastamine:
Mäekristall on võimeline puhastama negatiivsetest energiatest ja neid maha laadima, aidates tasakaalustada keha ja meelt. Gua sha kivina kasutamisel aitab see eemaldada energiablokeeringuid ja tasakaalustada energiavoogusid kehas.

Keha ja meele tasakaal:
Mäekristalli peetakse tasakaalustavaks kristalliks, mis aitab ühendada keha ja meelt ning toetada vaimset selgust. Gua sha kivina kasutamisel aitab see luua harmooniat keha erinevate piirkondade vahel ning vabastada stressi ja pinget.

Vitaalsuse suurendamine: Mäekristall on seotud energiavälja tugevdamise ja vitaalsuse suurendamisega. Gua sha kivina kasutamisel aitab see ergutada vereringet ja lümfiringet, mis omakorda toetab keha loomulikku tervenemisprotsessi ning annab energialaengu.

Emotsionaalne tasakaal:
Kristall on rahustava mõjuga, aidates vähendada stressi, ärevust ja negatiivseid emotsioone. Gua sha kivina kasutamisel võib see aidata lõõgastuda, rahustada meelt ja luua sisemist rahu.

Universaalne tervendaja:
Mäekristall on laialdaselt tuntud kui üldine tervendav kristall, mis toetab keha füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tasakaalu. Kasutades seda gua sha kivina, aitab see leevendada valu, parandada naha seisundit ning tugevdada keha loomulikku tervenemisvõimet.

Kokkuvõttes on mäekristall mitmekülgne ja võimas kristall, mis sobib suurepäraselt gua sha kiviks tänu oma tervendavatele omadustele ning võimele tasakaalustada keha, meelt ja emotsioone.
Shopping Cart