fbpx

Müügitingimused

Dei Lucrii OÜ (registrikood 16533738), asukohaga Sulevimägi 4-30, Tallinn, 10123, edaspidi nimetatud Müüja, ja kauba tellija, edaspidi nimetatud Ostja, sõlmivad lepingu alljärgnevas:

1. Üldsätted

1.1. Müüja müüb ja Ostja ostab kosmeetikatooteid DODICI, edaspidi nimetatud Kaup, vastavalt Ostja poolt esitatud tellimus(t)ele.

1.2. Ostja esitab tellimuse www.dodiciorganic.com e-poe vahendusel vastavalt tellimisjuhendile.

1.3. Tellimuse esitamisel kinnitab Ostja, et on teadlik võimalikest tagajärgedest looduskosmeetika kasutamisel, kuna looduslikud komponendid võivad teatud juhtudel põhjustada naha allergilisi reaktsioone. Samuti on Ostja teadlik, et aegunud tähtajaga ja/või ebaõigetel säilitustingimustel hoitud Kaup ja/või Kaupade kasutusjuhendi eiramine võib põhjustada Ostjale soovimatuid tagajärgi.

2. Kaup

2.1.Kauba hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Müüjal on õigus igal ajal muuta Kauba hindu. Kui Müüja on internetipoes muutnud hindu pärast Ostja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Müüja tarnima Kauba tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

2.2. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.

3. Tasumine

3.1. Ostja tasub Kauba ja Kauba postitamise eest ettemakse Müüja pangakontole pangalingi kaudu, maksekaardiga või ülekandega tellimuse kinnituse alusel.

3.2. Pangaülekandega tasumisel tasub Ostja tellimuse kinnitusel näidatud pangakontole hiljemalt 5 (kolme) tööpäeva jooksul arvates tellimuse vormistamisest.

4. Kauba kohaletoimetamine

4.1. Müüja võtab tellimuse täitmiseks ja kindlustab laos oleva Kauba väljastamise Ostjale hiljemalt 3 (kolme) tööpäeva jooksul peale raha laekumist Müüja pangakontole. Kui Kaup puudub laost, siis võtab Müüja Ostjaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või Kauba asendamise vähemalt samaväärse hinna ja kvaliteediga Kaubaga või tagastab raha Ostjale.

4.2. Kaup edastatakse Ostjale Eesti piires SmartPosti vahendusel.

4.3. Väljaspoole Eesti piire saadetakse Kaup DPD kulleriga vastavalt teenuse osutaja hinnakirjadele.

4.4. Müüja jätab endale õiguse muuta saatekulusid vastavalt SmartPosti hinnakirjade muudatustele.

Shopping Cart