fbpx

Eeterlikud õlid amburi tähtkujule

Rosmariin

Energiline ja stimuleeriv energiaallikas:
Rosmariini eeterlik õli annab Amburile vajalikku energiat ja ergutust, toetades nende seikluslikku ja aktiivset loomust ning innustades neid uusi väljakutseteid vastu võtma.

Selgus ja sihikindlus:
Amburid hindavad selgust ja eesmärgipüüdlust ning rosmariini värskendav aroom aitab neil saavutada vaimset teravust, suurendades keskendumisvõimet ja aidates neil hoida pilku tulevikueesmärkide suunas.

Emotsionaalne stabiilsus ja rahulikkus:
Rosmariini eeterliku õli rahustav mõju leevendab stressi ja ärevust ning toetab Amburi emotsionaalset tasakaalu, aidates neil säilitada rahu isegi keerulistel hetkedel ning olla avatud uutele võimalustele ja kogemustele.

Mõju nahale:
Stimuleerib, toniseerib ja aitab keha turgutada. Hea vereringe parandamiseks.

Salvei

Selgus ja keskendumine:
Ambur soovib hoida meele avatuna uutele ideedele ja teadmistele. Salvei eeterlik õli selgitab tema mõtteid ja suurendab keskendumisvõimet.

Intuitsioon ja tarkus:
Amburid on sageli seotud intuitsiooni ja tarkusega ning salvei eeterlik õli aitab tugevdada nende loomulikku intuitsiooni ning juhatada neid õiges suunas.

Emotsionaalne tasakaal:
Salveiõlil on rahustav toime, mis leevendab stressi ja ärevust ning toetab Amburi emotsionaalset tasakaalu ja vaimset heaolu.

Puhastav ja kaitsev:
Salvei on tuntud oma puhastava ja kaitsva energia poolest, mis aitab Amburil hoida end negatiivsuse eest ja luua enda ümber harmoonilist keskkonda.

Mõju nahale:
Hea antiseptik ja naha pehmendaja, abiks kuiva naha puhul.

Roos

Armastus ja harmoonia:
Amburid hindavad sügavalt armastust ja harmooniat ning roos sümboliseerib armastust, ilu ja emotsionaalset sidet. Roosiaroom aitab luua rahulikku ja harmoonilist keskkonda, see on Amburi jaoks oluline, sest ta hindab ilusaid ja positiivseid suhteid.

Sümboliseerib optimismi:
Amburid on tuntud oma optimistliku ja seiklusliku loomuse poolest ning roos väljendab samasugust positiivset energiat. Roosi ilu ja lõhn tõstavad Amburi meeleolu ja aitavad säilitada optimistlikku suhtumist ka raskematel hetkedel.

Emotsionaalne tugi:
Roosiaroomi seostatakse emotsionaalse rahulikkuse ja heaoluga ning Amburid leiavad roosiõie lõhnast lohutust ja vaimset tuge, eriti keerulistel aegadel või stressirohketes olukordades.

Spirituaalne tähendus:
Roosil on ka sügav spirituaalne tähendus, olles seotud armastuse, puhtuse ja vaimsusega. Amburid, kes on sageli seotud filosoofia ja vaimsusega, tunnevad ennast roosiaroomi keskel inspireerituna ja tasakaalus.

Mõju nahale:
Õlide kuninganna. Suurepärane nahahoolduseks, eriti kuivale, küpsele või punetavale nahale.

Amburile sobivad rosmariin, salvei ja roos, kuna need eeterlikud õlid toetavad vaimset selgust, intuitsiooni ning loovad nende ümber harmoonilise ja positiivse keskkonna.
Shopping Cart