fbpx

Eeterlikud õlid kaksikute tähtkujule

Lavendel

Emotsionaalne tasakaal ja rahu:
Lavendli eeterlik õli aitab Kaksikutele pakkuda emotsionaalset stabiilsust ja sisemist rahu, leevendades ärevust ja stressi ning luues tasakaalustatud meeleolu.

Suhtlemisoskuse ja väljendusoskuse toetamine:
Kaksikud on suurepärased suhtlejad ja hea väljendusoskusega ning lavendli õrn aroom aitab neil avatumalt ja selgemalt väljendada oma mõtteid ning tundeid, soodustades veelgi paremat suhtlemisoskust ja sõnalist väljendust.

Keskendumisvõime ja vaimse selguse suurendamine:
Kaksikud võivad olla hajevil ja vajavad vahel suuremat keskendumisvõimet. Lavendli eeterlik õli suurendab keskendumisvõimet ja vaimset selgust, aidates paremini keskenduda ning mõista keerulisi olukordi.

Unekvaliteedi parandamine:
Kaksikud võivad olla mõnikord rahutud ja neil võib esineda unehäireid, lavendli rahustav mõju aitab neil paremini lõõgastuda ja saavutada sügavamat und, toetades seeläbi üldist heaolu ja energiataset.

Positiivse keskkonna loomine:
Lavendli õrn ja rahustav aroom loob positiivse ja rahuliku keskkonna ning aitab Kaksikutel tunda end igapäevaelu keerdkäikudes mugavalt ja lõdvestunult.

Mõju nahale:
Sobib kõikidele nahatüüpidele, soodustab naharakkude uuenemist ning tasakaalustab rasueritust.

Piparmünt

Energiataseme ja vaimse selguse suurendamine:
Piparmündi eeterlik õli on Kaksikute tähtkujule ideaalne valik, kuna suurendab energiataset ja vaimset selgust. Selle värske ja ergutav aroom aitab keskenduda ning säilitada terava mõistuse ka keerulistes olukordades.

Stressi leevendamine:
Kuna Kaksikud võivad olla pidevalt liikvel ja hõivatud erinevate tegevustega, siis piparmündi eeterlik õli aitab neil leevendada ülekoormusest tekkivat stressi ja ärevust. Selle värskendav aroom aitab lõõgastuda ja leida sisemist rahu ka kõige kiirematel päevadel.

Seedimise toetamine:
Piparmündi eeterlikul õlil on seedimist soodustavad omadused, mis võivad olla Kaksikutele kasulikud siis, kui nad kipuvad olema närvis või ärevad. See aitab leevendada seedehäireid ja ebamugavustunnet seedetraktis, mis võivad tekkida stressiolukordades või kiire elutempo tõttu.

Mõju nahale:
Stimuleeriv ja värskendav, rahustab ärritunud nahka.

Sidrunhein

Loovuse ja inspiratsiooni suurendamine:
Sidrunheina eeterlik õli aitab Kaksikutel avada loovuse kanaleid ning leida inspiratsiooni uuteks ideedeks ja projektideks.

Vitaalsuse ja energiataseme tõstmine:
Sidrunhein annab Kaksikutele energiat ja elujõudu, aitab säilitada positiivset suhtumist ning kogeda päeva jooksul suuremat vitaalsust.

Emotsionaalse tasakaalu toetamine:
Sidrunheina õrn ja värskendav aroom aitab Kaksikutel säilitada emotsionaalset tasakaalu ning leevendada meeleolukõikumisi.

Mõju nahale:
Kasulik valutavate lihaste korral, kuna see on abiks piimhappe lagundamisel lihastes ja parandab ka vereringet.

Lavendel, piparmünt ja sidrunhein on Kaksikutele head, kuna need eeterlikud õlid toetavad emotsionaalset tasakaalu, suhtlemis- ja väljendusoskust ning vaimset selgust, aidates leevendada stressi, parandada keskendumisvõimet ja luua igapäevaelus positiivset keskkonda.
Shopping Cart