fbpx

Eeterlikud õlid kalade tähtkujule

Jasmiin

Emotsionaalne tugi:
Jasmiini eeterlik õli pakub Kaladele emotsionaalset tuge, aidates tasakaalustada nende tundlikku loomust ja luua rahulikku keskkonda ning sisemist rahulikkust.

Intuitsiooni ja vaimse selguse suurendamine:
Kaladel, kellel on tugev intuitsioon ja vaimne tundlikkus, aitab jasmiiniaroom suurendada nende intuitsiooni ja vaimset selgust, juhatades neid õiges suunas.

Sensuaalsus ja romantika:
Jasmiini õrn ja sensuaalne aroom inspireerib Kalasid sügavamateks emotsionaalseteks sidemeteks ning aitab luua romantilist õhkkonda, toetades nende romantilist loomust.

Stressi leevendamine:
Kalade tundlikkus võib sageli põhjustada stressi ja ärevust, kuid jasmiini eeterlik õli aitab neil lõdvestuda ja stressi leevendada, luues rahuliku ja rahustava keskkonna.

Loovuse ja inspiratsiooni suurendamine:
Kalad on tuntud oma loovuse ja kunstilise kalduvuse poolest ning jasmiini õrn aroom aitab neil leida inspiratsiooni ja väljendada oma loomingulist potentsiaali.

Mõju nahale:
Lõõgastab, hea tasakaalustaja kuiva, tundliku ja rasuse naha puhul.

Sandlipuu

Rahustav mõju:
Sandlipuu eeterlik õli pakub Kaladele rahustavat toimet, aidates leevendada stressi, ärevust ja pinget, mis on nende tundliku loomuse puhul eriti oluline.

Emotsionaalne tasakaal:
Kaladel, kes on tuntud oma sügava empaatiavõime ja tundlikkuse poolest, võib sandlipuu aroom aidata luua emotsionaalset tasakaalu ning toetada nende vaimset heaolu.

Intuitsiooni tugevdamine:
Kaladel on sageli tugev intuitsioon ja sisemine tarkus ning sandlipuu eeterlik õli aitab seda veelgi tugevdada, juhatades neid õiges suunas ja aidates teha paremaid otsuseid.

Meditatsiooni toetamine:
Kuna Kalad on sageli seotud vaimse maailmaga ja armastavad meditatsiooni, aitab sandlipuu aroom neil süvendada oma meditatsioonipraktikat ning saavutada sügavamaid vaimseid seisundeid.

Loomingulise energia suurendamine:
Sandlipuu eeterlik õli aitab Kaladel avada oma loomingulist potentsiaali ja leida inspiratsiooni, luues rahuliku ja toetava keskkonna loomingulistele ettevõtmistele.

Mõju nahale:
Mõnus õli kuivale dehüdreeritud nahale. Noorendav, lõõgastav ja mõjub afrodisiaakumina.

Kaladele on hea jasmiin, kuna see toetab nende emotsionaalset stabiilsust ja intuitsiooni. Sandlipuu mõjub neile rahustavalt, aidates leevendada stressi ja luua emotsionaalset tasakaalu.
Shopping Cart