fbpx

Eeterlikud õlid lõvi tähtkujule

Sidrun

Julgus ja enesekindlus:
Lõvi on tuntud oma julguse ja enesekindluse poolest ning sidruni värskendav aroom suurendab neid omadusi ja ning aitab neil särada oma parimas valguses.

Loovus ja inspiratsioon:
Lõvi on loov ja kirglik ning sidruni ergutav lõhn sütitab nende loovust ja pakub inspiratsiooni uuteks ideedeks ja projektideks.

Positiivsus ja energia:
Sidruni eeterlik õli on tuntud oma ergutava ja positiivse mõju poolest ning see aitab säilitada kõrgemat energiataset ja positiivset suhtumist isegi keerulistel hetkedel.

Mõju nahale:
Puhastab keha toksiinidest, kasutatakse laialdaselt lümfidrenaaži stimuleerimiseks ning on immuunsüsteemi tugevdaja.

Laim

Elujõud ja sära:
Lõvi on energiline ja särav ning laimi eeterliku õli ergutav aroom aitab säilitada tema loomulikku elujõudu ja sära, toetades enesekindlust ja võimet särada oma parimas valguses.

Vabadus ja avatus:
Lõvi hindab vabadust ja avatust uutele kogemustele ning laimiõli kerge ja värskendav lõhn suurendab soovi avardada oma silmaringi ja võtta omaks uusi väljakutseid.

Optimism ja rõõmus meel:
Laimi eeterlik õli toob kaasa rõõmsa ja elava õhkkonna, mis toetab Lõvi positiivset suhtumist ja optimismi, aidates säilitada hea tuju ka keerulistel hetkedel.

Mõju nahale:
Antiseptiline, värskendav ja stimuleeriv.

Sandlipuu

Väärikus ja autoriteet:
Lõvisid seostatakse sageli väärikuse ja autoriteediga ning sandlipuu rahustav aroom aitab neil säilitada oma väärikust ja enesekindlust, olles samal ajal tasakaalustavaks jõuks.

Sisemine jõud ja julgus:
Sandlipuu sügav aroom aitab ühenduda oma sisemise jõu ja julgusega, toetades püüdlusi ja eesmärke.

Loominguline väljendus:
Lõvid on tuntud oma loomingulise väljendusviisi poolest ning sandlipuu essents aitab leida inspiratsiooni ja keskendumist loovatele ettevõtmistele.

Mõju nahale:
Mõnus õli kuivale dehüdreeritud nahale. Noorendav, lõõgastav ja mõjub afrodisiaakumina.

Sidruni eeterlik õli suurendab Lõvi julgust ja enesekindlust, laimiõli toetab nende elujõudu ja avatust uutele kogemustele ning sandlipuu essents aitab säilitada nende väärikust ja loovust.
Shopping Cart