fbpx

Eeterlikud õlid neitsi tähtkujule

Sandlipuu

Emotsionaalse stabiilsuse tagamine:
Sandlipuu eeterlik õli on Neitsi tähemärgi jaoks ideaalne, kuna see aitab tasakaalustada emotsioone ja luua sisemist rahu ning stabiilsust.

Stressi leevendamine ja ärevuse vähendamine:
Selle õli rahustav ja maalähedane aroom aitab Neitsil lõõgastuda ning vähendada stressi ja ärevust, võimaldades paremini toime tulla igapäevaste väljakutsetega.

Keskendumisvõime ja selguse suurendamine:
Sandlipuu eeterlik õli toetab Neitsi keskendumis- ja selgusevajadust, aidates neil paremini fokuseerida ning leida lahendusi keerukatele olukordadele.

Sügava sisemise rahu loomine:
See õli aitab Neitsil leida sügavat sisemist rahu ja tasakaalu, luues meeldiva ja lõõgastava keskkonna nii koduses kui ka töökeskkonnas.

Vaimse arengu toetamine:
Sandlipuu eeterlik õli julgustab Neitsi vaimset arengut, aidates paremini mõista oma sügavamaid tundeid ja vajadusi ning seeläbi saavutada sisemist rahulolu ja tasakaalu.

Mõju nahale:
Mõnus õli kuivale dehüdreeritud nahale. Noorendav, lõõgastav ja mõjub afrodisiaakumina. Sandlipuu on olnud populaarne juba antiikajast ja on üks vanimaid teadaolevaid parfüümimaterjale.

Apelsin

Selguse ja keskendumise suurendamine:
Selle õli kasutamine aitab Neitsil säilitada selgust ja keskendumist, võimaldades paremini fokuseerida olulistele ülesannetele ja leida loomingulisi lahendusi.

Värskuse ja energiataseme tõstmine:
Apelsini ergutav ja puuviljaline aroom toob Neitsi ellu värskust ja energiat, aidates olla aktiivsem ning säilitada loomulikku optimismi.

Positiivse suhtumise toetamine:
Apelsini eeterlik õli soodustab positiivset suhtumist, aidates Neitsil näha elu heledates toonides ja suhtuda lootusrikkalt väljakutsetesse.

Meeleolu tasakaalustamine:
Selle õli kasutamine aitab Neitsil tasakaalustada meeleolu ja emotsioone, luues rahuliku meele ja rõõmsa tuju isegi keerulistel hetkedel.

Mõju nahale:
Antiseptiliste, antibakteriaalsete omadustega. Mõjub toniseerivalt.

Roos

Südamekeskuse tugevdamine:
Roosi eeterlik õli sobib Neitsile suurepäraselt, kuna see aitab tugevdada südamekeskust, toetades emotsionaalset tasakaalu ja avatust.

Emotsioonide heaolu:
Roosi eeterlik õli hoolitseb emotsionaalse heaolu eest, julgustades enda eest seisma ja tundma end armastatuna.

Empaatiavõime ja suhtlemisoskuste toetamine:
Selle õli kasutamine aitab Neitsil süvendada empaatiavõimet ja suhtlemisoskusi, võimaldades paremini mõista teiste tundeid ja väljendada end avatult ning ausalt.

Südamekeskuse avamine uutele kogemustele:
Roosi eeterlik õli aitab avada Neitsi südame uutele kogemustele ja suhetele, aidates astuda julgemalt uutesse olukordadesse ja luua teistega tähendusrikkamaid suhteid.

Emotsionaalse tasakaalu loomine:
Roosiõli aitab Neitsil leida emotsionaalset tasakaalu ja rahu, olles samal ajal ka stressi ja ärevuse leevendaja ning positiivse energia looja.

Mõju nahale:
Õlide kuninganna. Suurepärane nahahoolduseks, eriti kuivale, küpsele või punetavale nahale.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Shopping Cart