fbpx

Eeterlikud õlid vähi tähtkujule

Roos

Emotsionaalse tundlikkuse toetamine:
Roosiessents sobib oma sügavalt toitva ja emotsionaalselt tasakaalustava toimega Vähi tähtkujule, kuna see toetab nende loomulikku tundlikkust ja sügavaid emotsioone, aidates neil end tunda turvaliselt ja mõistetuna.

Südame avamine ja armastuse edendamine:
Roosiõli aitab avada südant, edendades armastuse, kaastunde ja ühtekuuluvuse tundeid. Vähile, kes väärtustab lähedasi suhteid ja ühendust perekonnaga, pakub see essents tuge ja soojendab südant.

Stressi ja ärevuse leevendamine:
Vähk võib kalduda muretsemisele ja emotsionaalsele ülekoormusele. Roosiessents aitab leevendada stressi ja ärevust, pakkudes lohutust ja rahustavat mõju, et saavutada emotsionaalne heaolu.

Vaimse harmoonia ja tasakaalu saavutamine:
Roosiõli toob vaimset rahu ja harmooniat, aidates Vähil säilitada emotsionaalset tasakaalu ja tugevdada sisemist rahu. See on oluline, et luua enda ümber turvaline ja rahulik keskkond.

Mõju nahale:
Õlide kuninganna. Suurepärane nahahoolduseks, eriti kuivale, küpsele või punetavale nahale.

Teekummel

Rahustav ja lõõgastav toime:
Teekummel on tuntud oma rahustavate omaduste poolest, mis sobivad ideaalselt Vähi tähemärgile, aidates leevendada emotsionaalset tundlikkust ja kalduvust muretseda. See toob meelerahu ja lõõgastust, aidates Vähil leida stressirohketel hetkedel sisemist rahu.

Emotsionaalse heaolu edendamine:
Teekummeli õli toetab emotsionaalset tasakaalu ja heaolu, pakkudes Vähile tuge sügavate tunnete ja meeleolukõikumiste korral. See aitab tasakaalustada ja rahustada meeli, soodustades positiivseid emotsioone.

Une ja puhkuse parandamine:
Vähk vajab piisavalt puhkust ja kvaliteetset und, et end hoituna ja toetatuna tunda. Teekummel aitab parandada unekvaliteeti ja soodustab sügavat, rahulikku und, mis on oluline Vähi vaimse ja füüsilise tervise jaoks.

Seedimise toetamine:
Teekummelil on ka seedimist soodustavad omadused, mis on kasulikud Vähi tähemärgi all sündinutele, kes võivad oma emotsioonide tõttu kogeda seedeprobleeme. See aitab leevendada kõhuvaevusi ja toetab üldist seedimise heaolu.

Mõju nahale:
Vähendab ülitundlikkust ja naha allergilisi reaktsioone. Ideaalne tundliku naha puhul.

Raudrohi

Emotsionaalse tundlikkuse toetamine:
Raudrohi võib tugevdada Vähi loomulikku empaatiavõimet ja emotsionaalset tundlikkust, pakkudes neile vaimset tuge ja kaitset. Usutakse, et see taimne essents aitab tasakaalustada emotsioone, mõjudes rahustavalt sügavatele tunnetele ja meeleolukõikumistele.

Intuitsiooni ja sisekaemuse süvendamine:
Vähk hindab sügavat ühendust oma sisetunde ja intuitsiooniga. Raudrohi aitab süvendada sisemist teadlikkust ja toetada vaimset kasvu, avades uued tasandid isiklikuks arenguks.

Füüsilise heaolu toetamine:
Raudrohi on tuntud oma tervendavate omaduste poolest, mis võivad toetada Vähi füüsilist tervist. See aitab parandada haavu, leevendada põletikku ja toetada seedesüsteemi, mis on kooskõlas Vähi hoolitseva olemusega.

Kaitse ja puhastamine:
Raudrohi pakub kaitset ja puhastust, aidates eemaldada negatiivset energiat ja kaitsta Vähki väliste mõjude eest. See aitab Vähil luua turvalise ja kaitstud keskkonna nii endale kui ka oma lähedastele.

Mõju nahale:
Väärtuslik õli põletikuliste või sügelust põhjustavate nahahaiguste korral. Rahustav valulike lihaste, krampide, rahutute või paistes jalgade korral.

Vähile sobivad roosi, teekummeli ja raudrohu eeterlikud õlid tänu nende rahustavatele ja tasakaalustavatele omadustele, mis leevendavad stressi ning toetavad vaimset ja emotsionaalset heaolu, luues seeläbi rahuliku ja toetava keskkonna.
Shopping Cart