fbpx

Kaalud – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, geraaniumi eeterlik õli (pelargonium asperum)*, palmaroosi eeterlik õli (cymbopogon martinii)*, ilang-ilangi eeterlik õli (canaga odorata)*, E-vitamiin (tocopherol), citral**, citronellol**, geraniol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

KAALUD

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Geraniumi õrn ja lilleline aroom toetab emotsionaalset tasakaalu ja rahu ning leevendab stressi ja ärevust, pannes seeläbi aluse meeleolu stabiilsusele. Lisaks soodustab selle õrna aroomi kasutamine suhtlemisoskuste täiustumist, harmoonia ja ilu säilitamist ning toetab üldist tervist ja heaolu, luues tasakaalu ja rahu.

Ilang-ilangi eeterlik õli toetab intuitsiooni arengut, aidates mõista sisemist tarkust ja teha teadlikumaid otsuseid. Samuti avab see õli loovuse ja inspiratsiooni allikad ning aitab olla avatud uutele ideedele.

Palmaroosi eeterlik õli toetab suhteid ja enesearmastust. Selle õrna aroomi kasutamine soodustab armastust, lähedust ja usaldust, aidates tasakaalustada suhteid ning hoolitseda enda eest nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Lisaks sellele loob palmiroosi lõhn rahutunnet.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Kaalud

Shopping Cart