fbpx

Kaljukits – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, magnoolia eeterlik õli (michelia alba)*, patšuli eeterlik õli (pogostemon cablin)*, vertiveri eeterlik õli (vetiveria zizanoides)*, küpressi eeterlik õli (cupressus sempervirens)*, E-vitamiin (tocopherol), limonene**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

KALJUKITS

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Vetiveri sügav ja maalähedane noot rahustab meeli, aitab säilitada tasakaalu ning toetada keskendumisvõimet. Eeterlik õli pakub emotsionaalset tuge, aidates leevendada stressi ja pingeid ning toetada vaimsust.

Küpress tagab oma värskendava ja puhastava toimega vastupidavuse, soodustab vaimset selgust ning on abiks emotsionaalse ja vaimse tasakaalu toetamisel.

Patchouli sensuaalne puudutus paitab meeli, toob selgust sügavamatesse mõtetesse ja aitab säilitada tasakaalu, leida kindlustunnet ning enesekindlust.

Magnoolia õrn, peen ja lummav aroom täidab südame soojade armastusenootidega, pakub emotsionaalset heaolu ja toetab isiklikku kasvu. Aitab leida ka selgust ja on abiks rahu ning harmoonia loomisel.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Kaljukits

Shopping Cart