fbpx

Skorpion – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, männi eeterlik õli (pinus sylvestris)*, kardemoni eeterlik õli (elettaria cardamomum)*, musta pipara eeterlik õli (pipper nigrum)*, E-vitamiin (tokoferool), limonene**, linanool**, citral**, farnesol**, geraniol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

SKORPION

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Männi värske ja puhastav aroom on justkui looduse õrn puudutus, tuues endaga kaasa meelerahu ning tasakaalu. See looduslik embus pakub jõudu ja kindlust ning on toeks uutel teekondadel. Värskendav aroom aitab hoida mõtted selgena ning näha tulevikku helge ja lootusrikkamana.

Kardemon mähib oma sügava ja soojendava aroomiga teid justkui õrna kallistusse, pakkudes soojust ja taastades südamerahu. Selle peene aroomi vürtsikas soojus ei paku ainult sisemist rahu, vaid tugevdab ka sisemist väge. Lisaks keskendumisvõime parandamisele, toob kardemon igapäevaellu soojust ja tasakaalu, valgustades teed rahulikuma ja harmoonilisema enesetundeni.

Must pipar süstib oma ergutava ja soojendava aroomiga teisse energiat ja julgust. See aitab parandada keskendumisvõimet ja toob igapäevaellu elujõudu ning valgustab teed enesekindlusele. Lisaks suurendab must pipar tahtejõudu ja innustab vastu võtma väljakutseid, olles eluteel kindla jõu ja toetuse allikaks.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Skorpion

Shopping Cart