fbpx

Veevalaja – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, lavendli eeterlik õli (lavandula angustifolia)*, patšuli eeterlik õli (pogostemon cablin)*, küpressi eeterlik õli (cupressus sempervirens)*, E-vitamiin (tocopherol)*, geraniol**, limonene**, linalool**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

VEEVALAJA

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Lavendli eeterlik õli pakub mitmekülgset tuge, alustades rahustavast mõjust, mis aitab leevendada stressi ja ärevust ning luua tasakaalustatud keskkonda ning lõpetades inspiratsiooni ja loovuse suurendamisega, mis toetab ideede elluviimist. Lisaks aitab lavendel parandada unekvaliteeti ja luua positiivset ning mugavat keskkonda.

Küpress pakub mitmekülgset tuge, aidates luua emotsionaalset stabiilsust ja sisemist rahu ning suurendades keskendumisvõimet ja vaimset selgust. Samuti aitab taastuda pärast pingelisi perioode ning tasakaalustada energiaid, tagades kaitse negatiivsete mõjude eest ja innustades vabadust ning uute ideede avastamist.

Patchouli toetab emotsionaalselt, aidates leevendada stressi ja ärevust ning edendades sisemist rahu ja heaolu. Lisaks sellele suurendab loovust ja inspiratsiooni, avades loovuse kanaleid uute ideede ja projektide jaoks ning toetades eneseväljendust ja autentsust, samuti julgustades väljendama oma ainulaadset isiksust.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Veevalaja

Shopping Cart