fbpx

Ambur – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, rosmariini eeterlik õli (rosmarinus officinalis cineoliferum)*, salvei eeterlik õli (salvia sclarea)*, roosi eeterlik õli (rosa x damascena)*, E-vitamiin (tocopherol), linalool**, limonene**, geraniol**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

AMBUR

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest eeterlikest õlidest.

Rosmariini eeterlik õli on tugev energiaallikas, mis julgustab uusi väljakutseid vastu võtma ning toetab seikluslikku loomust. See aitab suurendada selgust ja sihikindlust ning keskenduda tulevikueesmärkidele. Emotsionaalsel tasandil annab rosmariin rahulikkust ja tasakaalu, vähendades stressi ja toetades avatust uutele võimalustele.

Salvei puudutus aitab saada selgust ning suurendada keskendumisvõimet, mis on oluline uute ideede avastamiseks ja teadmiste omandamiseks. Lisaks tugevdab see loomulikku intuitsiooni ning toimib stressi ja ärevuse leevendajana, toetades emotsionaalset tasakaalu ja vaimset heaolu. Salvei omab ka puhastavat ja kaitsvat energiat, mis hoiab negatiivsuse eest ning võimaldab enda ümber harmoonilist keskkonda luua.

Roos sümboliseerib armastust, harmooniat ja optimismi ning pakub emotsionaalset tuge ning vaimset inspiratsiooni. See aroom loob rahuliku ja positiivse keskkonna, aidates säilitada optimismi ka keerulistel hetkedel ning toetab vaimset heaolu ja tasakaalu.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Ambur

Shopping Cart