fbpx

Kaalud – Kehaõli ja gua sha komplekt

79.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

GUA SHA mäekristallist massaažikivi. Eeterlike õlidega rikastatud kehaõliga gua sha massaaž parandab vereringet, vähendab lihaspingeid ning suurendab heaolutunnet.

MÄEKRISTALL looduslik õnnekristall. Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, geraaniumi eeterlik õli (pelargonium asperum)*, palmaroosi eeterlik õli (cymbopogon martinii)*, ilang-ilangi eeterlik õli (canaga odorata)*, E-vitamiin (tocopherol), citral**, citronellol**, geraniol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Tootekood: 4745010574054 Kategooria: Silt:

KAALUD

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Geraniumi õrn ja lilleline aroom toetab emotsionaalset tasakaalu ja rahu ning leevendab stressi ja ärevust, pannes seeläbi aluse meeleolu stabiilsusele. Lisaks soodustab selle õrna aroomi kasutamine suhtlemisoskuste täiustumist, harmoonia ja ilu säilitamist ning toetab üldist tervist ja heaolu, luues tasakaalu ja rahu.

Ilang-ilangi eeterlik õli toetab intuitsiooni arengut, aidates mõista sisemist tarkust ja teha teadlikumaid otsuseid. Samuti avab see õli loovuse ja inspiratsiooni allikad ning aitab olla avatud uutele ideedele.

Palmaroosi eeterlik õli toetab suhteid ja enesearmastust. Selle õrna aroomi kasutamine soodustab armastust, lähedust ja usaldust, aidates tasakaalustada suhteid ning hoolitseda enda eest nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Lisaks sellele loob palmiroosi lõhn rahutunnet.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

LOODUSLIK ÕNNEKRISTALL on valitud vastavalt teie tähemärgile, kandes endas sellele tähtkujule iseloomulikke omadusi ja energiat, mis aitab teil saavutada tõelise sisemise tasakaalu ja tuua teie meditatsioonikogemusse ainulaadse sära ning sügavama tähenduse. See on kingitus, mis kannab endas kristalli maagilist väge, aidates teil ühendada rahu ja vaimsuse maailmad.

Mäekristall aitab säilitada igapäevastes tegevustes tasakaalu ja keskendumist, leida harmooniat erinevate olukordade vahel ning hoida fookust eesmärkidel. Lisaks pakub see kristall selgust ja kindlust otsuste langetamisel ning toetab emotsionaalset tasakaalu, leevendades stressi ja ärevust. Mäekristalli energia julgustab objektiivset mõtlemist, avades uusi vaatenurki ning aitab luua ja säilitada harmooniat nii romantilistes kui sõprussuhetes.

Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia!

GUA SHA on iidne massaažitehnika, mille juured ulatuvad sajandite tarkusesse ja on pühendunud eluenergia qi voolu taaselustamisele, luues harmooniat ja tasakaalu kehas ning avades uksed sügavamale tervenemisele ja heaolule.

Mäekristalli kasutamine gua sha massaažis on justkui võti tervendavale tarkusele, mis ühendab iidse tervendamise kunsti ja aromaatsete essentside rahustava väe. Mäekristall on tuntud oma selguse ja puhastava toime poolest, aitab taastada sisemist energiat ja vaimset selgust. Samas on sellel kristallil võime harmoniseerida keha ja vaimu ning selle rahustav mõju võimendab lõõgastumistunnet.

Tähtkuju

Kaalud

Shopping Cart