fbpx

Kaksikud – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, lavendli eeterlik õli (lavandula angustifolia)*, piparmündi eeterlik õli (mentha piperita)*, sidruheina eeterlik õli (cymbopogon flexuosus)*, E-vitamiin (tocopherol), benzyl benzoate**, limonene**, citral**, geraniol**, linalool**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

KAKSIKUD

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Lavendli eeterlik õli toetab emotsionaalset tasakaalu ja rahu, leevendades ärevust ja stressi ning luues tasakaalustatud meeleolu. Lisaks soodustab suhtlemis- ja väljendusoskust, suurendab keskendumisvõimet ja vaimset selgust ning parandab une kvaliteeti, tõstes seeläbi üldist heaolu ja energiataset. Lavendli õrn ja rahustav aroom loob positiivse ja rahuliku keskkonna, kus saab end tunda mugavalt ja lõdvestunult.

Piparmündi eeterlik õli aitab suurendada energiataset ja vaimset selgust, võimaldades säilitada terava mõistuse ka keerulistes olukordades. Lisaks sellele leevendab stressi ja ärevust, pakkudes sisemist rahu isegi kõige kiirematel päevadel.

Sidrunheina eeterlik õli aitab avada loovuse kanaleid ja leida inspiratsiooni uuteks ideedeks ja projektideks, samuti tõstab vitaalsust ja energiataset, säilitades positiivse suhtumise ning toetades emotsionaalset tasakaalu ja meeleolu stabiilsust.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Kaksikud

Shopping Cart