fbpx

Kalad – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, sandlipuu eeterlik õli (santalum austro caledonicum)*, jasmiini eeterlik õli (jasminum grandiflorum)*, E-vitamiin (tocopherol), farnesol**, linalool**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

KALAD

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Jasmiini eeterlik õli aitab toetada emotsionaalset stabiilsust ja sisemist rahu, mis on oluline tasakaalu ja vaimse heaolu tagamiseks. Lisaks suurendab jasmiin intuitsiooni ja vaimset selgust ning toob esile sensuaalsuse ja romantika, luues ideaalse keskkonna sügavamate emotsionaalsete sidemete loomiseks.

Sandlipuu eeterlikul õlil on rahustav mõju, see leevendada stressi, ärevust ja pinget. Lisaks aitab sandlipuu luua emotsionaalset tasakaalu ja toetada vaimset heaolu, tugevdades samal ajal intuitsiooni ja sisemist tarkust. Sandlipuu aroom soodustab sügavamaid meditatiivseid seisundeid, suurendab loovust ja aitab leida inspiratsiooni, luues rahuliku ja toetava keskkonna.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Kalad

Shopping Cart