fbpx

Lõvi – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: Magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, sidruni eeterlik õli (citrus limon)*, laimi eeterlik õli (citrus aurantifolia)*, sandlipuu eeterlik õli (santalum austrocaledonicum)*, E-vitamiin (tocopherol), citral**, geraniol**, Linalool**, citronellool**, limonene**, farnesol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

LÕVI

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Sidruni eeterlik õli suurendab oma värskendava aroomiga enesekindlust ja julgust. Sidruni tsitruseline puudutus toetab loovust ja inspiratsiooni ning hoiab kõrget energiataset ning positiivset suhtumist.

Laimi sütitav toime säilitab elujõu ja sära, innustab olema optimistlik ja rõõmsameelne ning avatud maailmale ja võimalustele.

Sandlipuu toob kaasa rahuliku ja tasakaalustatud meeleolu, aitab säilitada väärikust, julgust ja loovust. See maalähedane aroom aitab ühenduda sisemise jõu ja julgusega ning toetab vaimset arengut ja loomingulisust.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Lõvi

Shopping Cart