fbpx

Neitsi – Kehaõli

58.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, apelsini eeterlik õli (citrus sinensis)*, sandlipuu eeterlik õli (santalum austrocaledonicum)*, damaskuse roosi eeterlik õli (rosa damascena)*, E-vitamiin (tocopherol), citral**, linalool**, limonene**, farnesol**, geraniol**, citronellol**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Kategooria: Silt:

NEITSI

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Sandlipuu aitab tasakaalustada emotsioone, vähendada stressi ja ärevust ning toetada keskendumisvõimet ja sisemist rahu. Selle õli rahustav ja maalähedane aroom loob meeldiva atmosfääri, et paremini toime tulla igapäevaste väljakutsetega. Lisaks soodustab sandlipuu eeterlik õli vaimse arengu süvendamist, et mõista paremini oma vajadusi ja saavutada seeläbi sisemist rahulolu ja tasakaalu.

Apelsini eeterlik õli aitab säilitada selgust ja keskendumist, tuues värskust ja energiat ning toetades positiivset suhtumist. Lisaks tasakaalustab see meeleolu ja emotsioone, luues rahuliku ja rõõmsa oleku ka keerulistel hetkedel.

Roosi õrn aroom tugevdab südamekeskust ja toetab emotsionaalset tasakaalu ning avatust uutele kogemustele. Lisaks aitab luua emotsionaalset heaolu, tasakaalu ja rahu, leevendades seeläbi stressi ja ärevust ning süvendab empaatiavõimet ja arendab suhtlemisoskusi.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

Tähtkuju

Neitsi

Shopping Cart