fbpx

Veevalaja – Kehaõli ja gua sha komplekt

79.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

GUA SHA mäekristallist massaažikivi. Eeterlike õlidega rikastatud kehaõliga gua sha massaaž parandab vereringet, vähendab lihaspingeid ning suurendab heaolutunnet.

ANGELIIT looduslik õnnekristall. Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, lavendli eeterlik õli (lavandula angustifolia)*, patšuli eeterlik õli (pogostemon cablin)*, küpressi eeterlik õli (cupressus sempervirens)*, E-vitamiin (tocopherol)*, geraniol**, limonene**, linalool**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Tootekood: 4745010574122 Kategooria: Silt:

VEEVALAJA

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Lavendli eeterlik õli pakub mitmekülgset tuge, alustades rahustavast mõjust, mis aitab leevendada stressi ja ärevust ning luua tasakaalustatud keskkonda ning lõpetades inspiratsiooni ja loovuse suurendamisega, mis toetab ideede elluviimist. Lisaks aitab lavendel parandada unekvaliteeti ja luua positiivset ning mugavat keskkonda.

Küpress pakub mitmekülgset tuge, aidates luua emotsionaalset stabiilsust ja sisemist rahu ning suurendades keskendumisvõimet ja vaimset selgust. Samuti aitab taastuda pärast pingelisi perioode ning tasakaalustada energiaid, tagades kaitse negatiivsete mõjude eest ja innustades vabadust ning uute ideede avastamist.

Patchouli toetab emotsionaalselt, aidates leevendada stressi ja ärevust ning edendades sisemist rahu ja heaolu. Lisaks sellele suurendab loovust ja inspiratsiooni, avades loovuse kanaleid uute ideede ja projektide jaoks ning toetades eneseväljendust ja autentsust, samuti julgustades väljendama oma ainulaadset isiksust.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

LOODUSLIK ÕNNEKRISTALL on valitud vastavalt teie tähemärgile, kandes endas sellele tähtkujule iseloomulikke omadusi ja energiat, mis aitab teil saavutada tõelise sisemise tasakaalu ja tuua teie meditatsioonikogemusse ainulaadse sära ning sügavama tähenduse. See on kingitus, mis kannab endas kristalli maagilist väge, aidates teil ühendada rahu ja vaimsuse maailmad.

Angeliit toetab vaimset kasvu ja intuitiivset arengut, avardab teadlikkust, suurendab intuitiivset tundlikkust ning loob tugevama ühenduse kõrgemate vaimsete tasanditega. Lisaks aitab tasakaalustada emotsioone, säilitada selge mõistuse keerulistes olukordades ning hoida unikaalset vaimset teed, julgustades avatud suhtlemist ja eneseväljendust ning luues vaimset kaitset negatiivsete mõjude vastu.

Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia!

GUA SHA on iidne massaažitehnika, mille juured ulatuvad sajandite tarkusesse ja on pühendunud eluenergia qi voolu taaselustamisele, luues harmooniat ja tasakaalu kehas ning avades uksed sügavamale tervenemisele ja heaolule.

Mäekristalli kasutamine gua sha massaažis on justkui võti tervendavale tarkusele, mis ühendab iidse tervendamise kunsti ja aromaatsete essentside rahustava väe. Mäekristall on tuntud oma selguse ja puhastava toime poolest, aitab taastada sisemist energiat ja vaimset selgust. Samas on sellel kristallil võime harmoniseerida keha ja vaimu ning selle rahustav mõju võimendab lõõgastumistunnet.

Tähtkuju

Veevalaja

Shopping Cart