fbpx

Ambur – Kehaõli ja gua sha komplekt

79.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

GUA SHA mäekristallist massaažikivi. Eeterlike õlidega rikastatud kehaõliga gua sha massaaž parandab vereringet, vähendab lihaspingeid ning suurendab heaolutunnet.

VIKERKAARE OBSIDIAAN looduslik õnnekristall. Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, rosmariini eeterlik õli (rosmarinus officinalis cineoliferum)*, salvei eeterlik õli (salvia sclarea)*, roosi eeterlik õli (rosa x damascena)*, E-vitamiin (tocopherol), linalool**, limonene**, geraniol**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Tootekood: 4745010574030 Kategooria: Silt:

AMBUR

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest eeterlikest õlidest.

Rosmariini eeterlik õli on tugev energiaallikas, mis julgustab uusi väljakutseid vastu võtma ning toetab seikluslikku loomust. See aitab suurendada selgust ja sihikindlust ning keskenduda tulevikueesmärkidele. Emotsionaalsel tasandil annab rosmariin rahulikkust ja tasakaalu, vähendades stressi ja toetades avatust uutele võimalustele.

Salvei puudutus aitab saada selgust ning suurendada keskendumisvõimet, mis on oluline uute ideede avastamiseks ja teadmiste omandamiseks. Lisaks tugevdab see loomulikku intuitsiooni ning toimib stressi ja ärevuse leevendajana, toetades emotsionaalset tasakaalu ja vaimset heaolu. Salvei omab ka puhastavat ja kaitsvat energiat, mis hoiab negatiivsuse eest ning võimaldab enda ümber harmoonilist keskkonda luua.

Roos sümboliseerib armastust, harmooniat ja optimismi ning pakub emotsionaalset tuge ning vaimset inspiratsiooni. See aroom loob rahuliku ja positiivse keskkonna, aidates säilitada optimismi ka keerulistel hetkedel ning toetab vaimset heaolu ja tasakaalu.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

LOODUSLIK ÕNNEKRISTALL on valitud vastavalt teie tähemärgile, kandes endas selle tähtkujule iseloomulikke omadusi ja energiat, mis aitab teil saavutada tõelise sisemise tasakaalu ja tuua teie meditatsioonikogemusse ainulaadse sära ning sügavama tähenduse. See on kingitus, mis kannab endas kristalli maagilist väge, aidates teil ühendada rahu ja vaimsuse maailmad.

Vikerkaare obsidiaan on kasulik vaimsele ja emotsionaalsele heaolule. Kristall aitab säilitada emotsionaalset tasakaalu, avardada teadmisi ja olla avatud uutele võimalustele, olles samal ajal tugev intuitsiooni ja enesekindluse allikas. Lisaks soodustab see sügavama sideme loomist oma sisemise tarkusega, suurendades vaimset selgust ja aidates saavutada tasakaalu, olles seeläbi oluline energiaallikas elujõu ja sisemise rahu toetamisel.

Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia!

GUA SHA on iidne massaažitehnika, mille juured ulatuvad sajandite tarkusesse ja on pühendunud eluenergia qi voolu taaselustamisele, luues harmooniat ja tasakaalu kehas ning avades uksed sügavamale tervenemisele ja heaolule.

Mäekristalli kasutamine gua sha massaažis on justkui võti tervendavale tarkusele, mis ühendab iidse tervendamise kunsti ja aromaatsete essentside rahustava väe. Mäekristall on tuntud oma selguse ja puhastava toime poolest, aitab taastada sisemist energiat ja vaimset selgust. Samas on sellel kristallil võime harmoniseerida keha ja vaimu ning selle rahustav mõju võimendab lõõgastumistunnet.

Tähtkuju

Ambur

Shopping Cart