fbpx

Kaksikud – Kehaõli ja gua sha komplekt

79.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

GUA SHA mäekristallist massaažikivi. Eeterlike õlidega rikastatud kehaõliga gua sha massaaž parandab vereringet, vähendab lihaspingeid ning suurendab heaolutunnet.

SININE KALTSEDON looduslik õnnekristall. Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, lavendli eeterlik õli (lavandula angustifolia)*, piparmündi eeterlik õli (mentha piperita)*, sidruheina eeterlik õli (cymbopogon flexuosus)*, E-vitamiin (tocopherol), benzyl benzoate**, limonene**, citral**, geraniol**, linalool**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Tootekood: 4745010574023 Kategooria: Silt:

KAKSIKUD

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Lavendli eeterlik õli toetab emotsionaalset tasakaalu ja rahu, leevendades ärevust ja stressi ning luues tasakaalustatud meeleolu. Lisaks soodustab suhtlemis- ja väljendusoskust, suurendab keskendumisvõimet ja vaimset selgust ning parandab une kvaliteeti, tõstes seeläbi üldist heaolu ja energiataset. Lavendli õrn ja rahustav aroom loob positiivse ja rahuliku keskkonna, kus saab end tunda mugavalt ja lõdvestunult.

Piparmündi eeterlik õli aitab suurendada energiataset ja vaimset selgust, võimaldades säilitada terava mõistuse ka keerulistes olukordades. Lisaks sellele leevendab stressi ja ärevust, pakkudes sisemist rahu isegi kõige kiirematel päevadel.

Sidrunheina eeterlik õli aitab avada loovuse kanaleid ja leida inspiratsiooni uuteks ideedeks ja projektideks, samuti tõstab vitaalsust ja energiataset, säilitades positiivse suhtumise ning toetades emotsionaalset tasakaalu ja meeleolu stabiilsust.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

LOODUSLIK ÕNNEKRISTALL on valitud vastavalt teie tähemärgile, kandes endas sellele tähtkujule iseloomulikke omadusi ja energiat, mis aitab teil saavutada tõelise sisemise tasakaalu ja tuua teie meditatsioonikogemusse ainulaadse sära ning sügavama tähenduse. See on kingitus, mis kannab endas kristalli maagilist väge, aidates teil ühendada rahu ja vaimsuse maailmad.

Sinine kaltsedon toetab suhtlemisoskuste täiustamist, võimaldades selgelt ja enesekindlalt oma mõtteid ja ideid väljendada ning suhelda efektiivselt erinevates olukordades. Lisaks aitab see kristall tasakaalustada emotsioone ja arendada intuitsiooni ning leida sisemist rahu. Sinisel kaltsedonil on rahustav ja toetav energia, mis soodustab üldist heaolu ja vaimset arengut, aidates avastada uusi võimalusi ja kogemusi elus.

Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia!

GUA SHA on iidne massaažitehnika, mille juured ulatuvad sajandite tarkusesse ja on pühendunud eluenergia qi voolu taaselustamisele, luues harmooniat ja tasakaalu kehas ning avades uksed sügavamale tervenemisele ja heaolule.

Mäekristalli kasutamine gua sha massaažis on justkui võti tervendavale tarkusele, mis ühendab iidse tervendamise kunsti ja aromaatsete essentside rahustava väe. Mäekristall on tuntud oma selguse ja puhastava toime poolest, aitab taastada sisemist energiat ja vaimset selgust. Samas on sellel kristallil võime harmoniseerida keha ja vaimu ning selle rahustav mõju võimendab lõõgastumistunnet.

Tähtkuju

Kaksikud

Shopping Cart