fbpx

Kalad – Kehaõli ja gua sha komplekt

79.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

GUA SHA mäekristallist massaažikivi. Eeterlike õlidega rikastatud kehaõliga gua sha massaaž parandab vereringet, vähendab lihaspingeid ning suurendab heaolutunnet.

SININE KVARTS looduslik õnnekristall. Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, sandlipuu eeterlik õli (santalum austro caledonicum)*, jasmiini eeterlik õli (jasminum grandiflorum)*, E-vitamiin (tocopherol), farnesol**, linalool**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Tootekood: 4745010574061 Kategooria: Silt:

KALAD

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Jasmiini eeterlik õli aitab toetada emotsionaalset stabiilsust ja sisemist rahu, mis on oluline tasakaalu ja vaimse heaolu tagamiseks. Lisaks suurendab jasmiin intuitsiooni ja vaimset selgust ning toob esile sensuaalsuse ja romantika, luues ideaalse keskkonna sügavamate emotsionaalsete sidemete loomiseks.

Sandlipuu eeterlikul õlil on rahustav mõju, see leevendada stressi, ärevust ja pinget. Lisaks aitab sandlipuu luua emotsionaalset tasakaalu ja toetada vaimset heaolu, tugevdades samal ajal intuitsiooni ja sisemist tarkust. Sandlipuu aroom soodustab sügavamaid meditatiivseid seisundeid, suurendab loovust ja aitab leida inspiratsiooni, luues rahuliku ja toetava keskkonna.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

LOODUSLIK ÕNNEKRISTALL on valitud vastavalt teie tähemärgile, kandes endas sellele tähtkujule iseloomulikke omadusi ja energiat, mis aitab teil saavutada tõelise sisemise tasakaalu ja tuua teie meditatsioonikogemusse ainulaadse sära ning sügavama tähenduse. See on kingitus, mis kannab endas kristalli maagilist väge, aidates teil ühendada rahu ja vaimsuse maailmad.

Sinine kvarts tasakaalustab ja stabiliseerib emotsioone, luues rahu ja rahulikkuse ning vähendades stressi ja ärevust. Lisaks avardab vaimset silmaringi, suurendab intuitsiooni ja vaimset selgust ning aitab mõista sügavamaid tõdesid. Sinine kvarts pakub ka kaitset negatiivsete energiate eest ja loob turvalise ja harmoonilise keskkonna. Samuti soodustab avatud ja ausat suhtlemist ning aitab väljendada oma mõtteid ja tundeid. Lisaks tugevdab see kristall intuitsiooni ja aitab luua sügavamaid unenägusid.

Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia!

GUA SHA on iidne massaažitehnika, mille juured ulatuvad sajandite tarkusesse ja on pühendunud eluenergia qi voolu taaselustamisele, luues harmooniat ja tasakaalu kehas ning avades uksed sügavamale tervenemisele ja heaolule.

Mäekristalli kasutamine gua sha massaažis on justkui võti tervendavale tarkusele, mis ühendab iidse tervendamise kunsti ja aromaatsete essentside rahustava väe. Mäekristall on tuntud oma selguse ja puhastava toime poolest, aitab taastada sisemist energiat ja vaimset selgust. Samas on sellel kristallil võime harmoniseerida keha ja vaimu ning selle rahustav mõju võimendab lõõgastumistunnet.

Tähtkuju

Kalad

Shopping Cart