fbpx

Lõvi – Kehaõli ja gua sha komplekt

79.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

GUA SHA mäekristallist massaažikivi. Eeterlike õlidega rikastatud kehaõliga gua sha massaaž parandab vereringet, vähendab lihaspingeid ning suurendab heaolutunnet.

PUNANE JASPIS looduslik õnnekristall. Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, sidruni eeterlik õli (citrus limon)*, laimi eeterlik õli (citrus aurantifolia)*, sandlipuu eeterlik õli (santalum austrocaledonicum)*, E-vitamiin (tocopherol), citral**, geraniol**, linalool**, citronellool**, limonene**, farnesol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Tootekood: 4745010574016 Kategooria: Silt:

LÕVI

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Sidruni eeterlik õli suurendab oma värskendava aroomiga enesekindlust ja julgust. Sidruni tsitruseline puudutus toetab loovust ja inspiratsiooni ning hoiab kõrget energiataset ning positiivset suhtumist.

Laimi sütitav toime säilitab elujõu ja sära, innustab olema optimistlik ja rõõmsameelne ning avatud maailmale ja võimalustele.

Sandlipuu toob kaasa rahuliku ja tasakaalustatud meeleolu, aitab säilitada väärikust, julgust ja loovust. See maalähedane aroom aitab ühenduda sisemise jõu ja julgusega ning toetab vaimset arengut ja loomingulisust.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

LOODUSLIK ÕNNEKRISTALL on valitud vastavalt teie tähemärgile, kandes endas sellele tähtkujule iseloomulikke omadusi ja energiat, mis aitab teil saavutada tõelise sisemise tasakaalu ja tuua teie meditatsioonikogemusse ainulaadse sära ning sügavama tähenduse. See on kingitus, mis kannab endas kristalli maagilist väge, aidates teil ühendada rahu ja vaimsuse maailmad.

Punane jaspis on tuntud tugevust ja energiat andva võime poolest, aidates saavutada enesekindlust ning eesmärke. See kristall toetab loomulikku võimet juhtida ja inspireerida teisi enda ümber. Punane jaspis annab kindlust ja julgust ning tasakaalu vajalikel hetkedel. Kristalli rahustav energia leevendab stressi ja ärevust ning annab vajaliku jõu ja vastupidavuse.

Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia!

GUA SHA on iidne massaažitehnika, mille juured ulatuvad sajandite tarkusesse ja on pühendunud eluenergia qi voolu taaselustamisele, luues harmooniat ja tasakaalu kehas ning avades uksed sügavamale tervenemisele ja heaolule.

Mäekristalli kasutamine gua sha massaažis on justkui võti tervendavale tarkusele, mis ühendab iidse tervendamise kunsti ja aromaatsete essentside rahustava väe. Mäekristall on tuntud oma selguse ja puhastava toime poolest, aitab taastada sisemist energiat ja vaimset selgust. Samas on sellel kristallil võime harmoniseerida keha ja vaimu ning selle rahustav mõju võimendab lõõgastumistunnet.

Tähtkuju

Lõvi

Shopping Cart