fbpx

Neitsi – Kehaõli ja gua sha komplekt

79.00 

 

KEHAÕLI 100ml. Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest ökoloogilistest õlidest. Kanna kehaõli oma nahale ja lase rikkalikel eeterlikel õlidel õrnalt paitada oma keha ja meeli.

GUA SHA mäekristallist massaažikivi. Eeterlike õlidega rikastatud kehaõliga gua sha massaaž parandab vereringet, vähendab lihaspingeid ning suurendab heaolutunnet.

AMASONIIT looduslik õnnekristall. Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia.

KOOSTISOSAD: magusa mandli õli (prunus amygdalus dulcis)*, apelsini eeterlik õli (citrus Sinensis)*, sandlipuu eeterlik õli (santalum austrocaledonicum)*, damaskuse roosi eeterlik õli (sosa damascena)*, E-vitamiin (tocopherol), citral**, linalool**, limonene**, farnesol**, geraniol**, citronellol**, eugenol**

* koostisaine sertifitseeritud orgaanilisest õlist
** esineb looduslikult

Tooraine päritolu Prantsusmaa
100% julmusevaba/jätkusuutlik/vegan

Tootekood: 4745010574085 Kategooria: Silt:

NEITSI

Siidine ja luksuslik kehaõli on valmistatud tähemärgile sobivatest looduslikest eeterlikest õlidest.

Sandlipuu aitab tasakaalustada emotsioone, vähendada stressi ja ärevust ning toetada keskendumisvõimet ja sisemist rahu. Selle õli rahustav ja maalähedane aroom loob meeldiva atmosfääri, et paremini toime tulla igapäevaste väljakutsetega. Lisaks soodustab sandlipuu eeterlik õli vaimse arengu süvendamist, et mõista paremini oma vajadusi ja saavutada seeläbi sisemist rahulolu ja tasakaalu.

Apelsini eeterlik õli aitab säilitada selgust ja keskendumist, tuues värskust ja energiat ning toetades positiivset suhtumist. Lisaks tasakaalustab see meeleolu ja emotsioone, luues rahuliku ja rõõmsa oleku ka keerulistel hetkedel.

Roosi õrn aroom tugevdab südamekeskust ja toetab emotsionaalset tasakaalu ning avatust uutele kogemustele. Lisaks aitab luua emotsionaalset heaolu, tasakaalu ja rahu, leevendades seeläbi stressi ja ärevust ning süvendab empaatiavõimet ja arendab suhtlemisoskusi.

Koos moodustavad need essentsid sünergia, mis ainult ei niisuta ja pehmenda nahka, vaid toimib ka hingele kosutava ja rahustava kehaõlina, ühendades looduse jõu ja ilu, et pakkuda terviklikku heaolu nii kehale kui ka vaimule.

LOODUSLIK ÕNNEKRISTALL on valitud vastavalt teie tähemärgile, kandes endas sellele tähtkujule iseloomulikke omadusi ja energiat, mis aitab teil saavutada tõelise sisemise tasakaalu ja tuua teie meditatsioonikogemusse ainulaadse sära ning sügavama tähenduse. See on kingitus, mis kannab endas kristalli maagilist väge, aidates teil ühendada rahu ja vaimsuse maailmad

Amasoniit on hindamatu abiline emotsionaalse stabiilsuse ja tasakaalu säilitamisel. Selle kristalli rahustav energia leevendab stressi ja ärevust, toetades meeleolu stabiilsust ka keerulistel hetkedel. Lisaks aitab amasoniit säilitada keskendumisvõimet ja selgust. Kristall julgustab vaatama oma hinge, et mõista oma sisemisi vajadusi ja soove. Amasoniit tugevdab suhtlemisoskusi ja empaatiavõimet, soodustades avatud ja ausat suhtlemist ning sügavamate suhete loomist teistega. Leevendab stressi ja ärevust ning toetab eneseavastust ja isiklikku kasvu. Samuti on selle kivi energia toeks eluga edasi liikumisel ja uute teekondade avastamisel.

Hoidke õnnekristalli enda lähedal või kasutage meditatsiooniks, et avastada selle kristalli jõud ja energia!

GUA SHA on iidne massaažitehnika, mille juured ulatuvad sajandite tarkusesse ja on pühendunud eluenergia qi voolu taaselustamisele, luues harmooniat ja tasakaalu kehas ning avades uksed sügavamale tervenemisele ja heaolule.

Mäekristalli kasutamine gua sha massaažis on justkui võti tervendavale tarkusele, mis ühendab iidse tervendamise kunsti ja aromaatsete essentside rahustava väe. Mäekristall on tuntud oma selguse ja puhastava toime poolest, aitab taastada sisemist energiat ja vaimset selgust. Samas on sellel kristallil võime harmoniseerida keha ja vaimu ning selle rahustav mõju võimendab lõõgastumistunnet.

Tähtkuju

Neitsi

Shopping Cart